WX captivate logo

Wiley X CAPTIVATE ™ akiniai yra vieninteliai kontrastą didinantys akiniai, atitinkantys EN. 166 ir ANSI Z87.1 saugos standartus. Nors kitos įmonės daugiausia dėmesio skiria akinių funkcionalumui ar stiliui, mums pavyksta pristatyti produktą, kuris yra stilingas iš išorės ir iš koto verčiantis viduje.

CAPTIVATE ™ AKINIAI NE TIK IŠ NAUJO APIBRĖŽIA SPALVAS, JIE NUSTATO KARTELĘ KOKIE GALI BŪTI AKINIAI.

COLOR REDEFINED

WX captivate enhanced colors
wx captivate clarity
wx captivate increased clarity

CAPTIVATE ™ TECHNOLOGIJOS

(NE)MATOMAS ŠVIESOS SPEKTRAS

Žmogaus akis nemato viso šviesos spektro, o kai kurias matomas jo vietas akims sunku aiškiai matyti, o dar kitos sritys yra labai pavojingos jūsų akių sveikatai. CAPTIVATE ™ poliarizuoti lęšiai filtruoja kenksmingus spindulius ir akis klaidinančią šviesą, padidina skaidrumą ir detalumą padidinant ir paryškinant kontrastą bei išskiriant detales.

Wiley x captivate eye

ŠVIESOS SPEKTRAS BE CAPTIVATE™

Mūsų akys gali lengvai atskirti mėlynos, žalios ir raudonos bangos ilgius išilgai matomos šviesos spektro. Tačiau ten, kur mėlynų, žalių ir raudonų bangų ilgiai susilieja, žmogaus akiai sunku aiškiai matyti.

sviesos spektras be captivate

ŠVIESOS SPEKTRAS SU CAPTIVATE™

CAPTIVATE ™ lęšiai filtruoja klaidinančią šviesą ir aiškiau parodo akims spalvas. Rezultatai yra didesnis kontrastas ir didesnis aiškumas.

CAPTIVATE™ ŠVIESOS SPEKTRAS

Ši diagrama parodo didžiausią chromatinę mėlynos, žalios ir raudonos spalvų reakciją.

 • Užtemusios zonos žymi vietas, kur šviesos bangos susilieja ir supainioja akis. Šiose bangų ilgyse geriausia filtruoti šviesą.
 • Įsivaizduokite apie užtemdytas vietas kaip blogą apšvietimą, o ne užtemdytas  kaip apie gerą apšvietimą ir matymą.
 • CAPTIVATE ™ blokuoja UV ir blogą mėlyną šviesą (380–430 nm) – mėlynai violetinius / HEV šviesos spindulius, kurie yra kenksmingi mūsų akims, sumažindami tinklainės ląstelių pažeidimo ir su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos riziką.
wiley x captivate sviesos spektras

Matomos šviesos spektras yra elektromagnetinio spektro segmentas, kurį žmogaus akis gali matyti. Paprasčiau tariant, šis bangų ilgių diapazonas vadinamas matoma šviesa. Paprastai žmogaus akis gali aptikti bangų ilgį nuo 380 iki 700 nanometrų.

YPATINGAI ATSPARŪS

OLEOFOBINĖ DANGA

Wiley X naudoja patentuotą oleofobinę dangą ant visų CAPTIVATE ™ akinių lęšių, kad būtų lygesnis paviršius, kuris padeda apsaugoti nuo dulkių, nešvarumų, aliejų/riebalų, sniego ar vandens prilipimo prie lęšio. Tai savo ruožtu padeda išvengti purvo dėmių ir vandens dėmių, todėl lęšius yra daug lengviau valyti nei standartinį lęšį.

oleofobine danga wiley x

ATSPARUMAS ĮBRĖŽIMAMS / DILIMUI

CAPTIVATE ™ poliarizuoti lęšiai pasižymi Bayer 7 atsparumu įbrėžimams. 4 ar aukštesnis įvertinimas prilygsta aukščiausios klasės dangai.

Papildomai: Kas tai yra Bayer Įbrežimų testavimas?

CAPTIVATE™ NAUDA

PATOBULINTOS SPALVOS

CAPTIVATE filtruoja šviesos susiliejimą dviejų spalvų susikirtime –  kai mėlyna susilieja su žalia ties 500 nm šviesos bangos ilgiu, taip pat kai žalia susilieja su raudona ties 585 nm bangos ilgiu. Tai leidžia daug lengviau mūsų akims matyti tikras mėlynas, žalias ir raudonas spalvas, be jokio jų iškreipimo.

GERESNIS SKAIDRUMAS

Mėlynos spalvos šviesa, trumpesnių bangų ilgių ir aukštesnių dažnių, išsklaido šviesą ir sukuria miglotumą. Išfiltravus šią „blogą“ mėlyną šviesą, CAPTIVATE lęšis pašalina miglą ir leidžia aiškiau matyti tolimus objektus.

PAGERINA BUDRUMĄ IR NUOTAIKĄ

CAPTIVATE ™ lęšiai leidžia pamatyti teigiamąją mėlynos šviesos pusę – mėlyna-turkio spalvos spindulius. Tai padeda išlaikyti kūno Cirkadinį biologinį laikrodį ir miego / budėjimo ciklą. Ši naudinga mėlyna šviesa taip pat padidina budrumą, gerina atmintį ir pakelia nuotaiką.

PADIDĖJĘS KONTRASTAS

CAPTIVATE technologija siūloma įvairiuose lęšių variantuose, kad galėtumėte pasirinkti savo mėgstamiausią lęšio spalvą, atsižvelgdami į specifinius jūsų poreikius. (Pagal oro sąlygas, dažniausią žvejybos būdą ir t.t.).

GERESNIS GYLIO SUVOKIMAS

Pašalindami mėlynos šviesos miglotumą, tuo pačiu atskirdami ir sustiprindami spalvas regimajame spalvų spektre, CAPTIVATE lęšiai pagerina gylio suvokimą.

BLOKUOJA UV BEI BLOGĄ MĖLYNĄ ŠVIESĄ (HEV)

CAPTIVATE ™ blokuoja mūsų akims kenksmingus UV / HEV šviesos spindulius, sumažindamas tinklainės ląstelių pažeidimo ir su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos riziką. Svarbu atsiminti, kad praleidus valandą lauke įprastą apsiniaukusią dieną, mūsų akys sužadina bent 30 kartų daugiau mėlynos šviesos, nei praleidžiant valandą sėdint priešais ekraną. Wiley X CAPTIVATE ™ yra vienintelis aukščiausios kokybės polarizuotų akinių prekės ženklas, blokuojantis visą blogą mėlyną šviesą iki 430NM.

 

CAPTIVATE™ LĘŠIAI

Captivate poliarizuotas vario zalias lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED GREEN MIRROR
Lęšio pagrindo spalva: Copper

NAUDA
Didelis našumas šiek tiek debesuotomis / apsiniaukusiomis dienomis , sumažina mėlyną šviesą, atsispindinčią nuo baltos (pvz. kelio linijos) ir mėlynos spalvos objektų. Žalia, oranžinė ir mėlynos spalvos atrodo gyvesnės. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Pagerina gylio suvokimą ir pabrėžia povandeninius nelygumus. Šviesos pralaidumas: 12%

TINKAMAS:

 • Ryški saulė / Besikeičianti šviesa
 • Veikla gamtoje (daug žalumos), pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis, golfas
 • Vidutiniai giliai arba seklumos žvejyba
 • Puikios savybės keliuose su baltomis linijomis
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)

,

Captivate poliarizuotas vario auksinis lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED BRONZE MIRROR
Lęšio pagrindo spalva: Copper

NAUDA
Spalvos yra tolygiai paskirstytos atsižvelgiant į bangos ilgio stiprumą, kad būtų padidintas kontrastas ir našumas. Sumažina mėlyną šviesą, kad raudonoje, geltonoje ir žalioje vietose būtų galima labiau prisotinti spalvas. Išskiria ir sustiprina geltonus atspalvius, sumažinant geltoną šviesą. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Šviesos pralaidumas: 13%

TINKAMAS:

 • Ryški saulė / Besikeičianti šviesa
 • Debesuotos ir apsiniaukusios dienos
 • Veikla gamtoje su daugybe geltonų peizažų, pavyzdžiui, žygiai, žvejyba rudenį
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)
 • Žvejyba sekliai su raudonojo molio atspalviais ar sūriame vandenyje
Captivate poliarizuotas pilkas melynas lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED BLUE MIRROR
Lęšio pagrindo spalva: Grey

NAUDA
Sumažina vandens mėlynos šviesos atspindį. Išlygina matomos šviesos spektrą, kad šviesa tolygiau patektų į akis. Išsaugo daugumą spalvų, tuo pačiu sustiprindama žalumą. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Šviesos pralaidumas: 10%

TINKAMAS:

 • Intensyvi saulė / Ryški saulė
 • Žvejyba gilumoje, siekiant maksimaliai sumažinti mėlynos šviesos perteklių, kurį atspindi vanduo
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)
Captivate poliarizuotas pilkas lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED GREY
Lęšio pagrindo spalva: Grey

NAUDA
Išlygina matomos šviesos spektrą, kad šviesa tolygiau patektų į akis. Išsaugo daugumą spalvų, tuo pačiu sustiprindama žalumą. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Padidina lauko aplinkos kontrastą ir spalvą. Šviesos pralaidumas: 13%

TINKAMAS:

 • Intensyvi saulė / Ryški saulė
 • Sportinė veikla lauke
 • Žvejyba gilumoje, siekiant maksimaliai sumažinti mėlynos šviesos perteklių, kurį atspindi vanduo
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)
Captivate poliarizuotas copper lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED COPPER
Lęšio pagrindo spalva: Copper

NAUDA
Spalva pasiskirsto tolygiai pagal bangos ilgį. Sumažina mėlyną šviesą, kad raudonose, geltonose ir žaliose vietose būtų galima labiau prisotinti spalvas. Išskiria ir sustiprina geltonus atspalvius, sumažindamas geltoną šviesą. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Padidina lauko aplinkos kontrastą ir spalvą. Šviesos pralaidumas: 16%

TINKAMAS:

 • Ryški saulė / Besikeičianti šviesa
 • Debesuotos ir apsiniaukusios dienos
 • Sportinė veikla lauke
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)
 • Žvejyba sekliai su raudonojo molio atspalviais ar sūriame vandenyje
Captivate poliarizuotas zalias rozinis lesis

CAPTIVATE™ POLARIZED ROSE GOLD
Lęšio pagrindo spalva: GREEN

Nauda
Puikiai tinka silpnai debesuotomis / debesuotomis dienomis. Sumažina oranžinės ir mėlynos spalvos intensyvumą, kad žalia ir geltona spalvos būtų ryškesnės. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Idealus šviesos pralaidumas keičiantis apšvietimo sąlygoms. Šviesos pralaidumas: 15%

TINKAMAS:

 • Ryški saulė / Besikeičianti šviesa
 • Veikla kontrastinguose kraštovaizdžiuose, išryškinantys geltonumą ir žalumą, pavyzdžiui, žygiai ar golfas
 • Vandens pramogos
 • Kasdieninė veikla (vairavimas, buvimas gamtoje)
Pirkinių krepšelis
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę