WILEY X ISTORIJA

Wiley X prekinio ženklo istorija prasideda 1987 m., kai bendrovė norėjo tapti pasauliniu lyderiu karinių, teisėsaugos ir civilinių rinkų apsauginių akinių segmente. Taip pat iškeltas tikslas būti geriausiais tyrimuose, kūrime ir rinkodaroje šioje srityje. Nuo pirmųjų dienų Wiley X nustatė aukščiausio lygio kartelę saugos akiniams, stiliaus ir naudingumo srityse pasauliniu mastu.
Bendrovė primygtinai nusistatė, kad visi suaugusiems skirti aukščiausios kokybės akinių gaminiai atitiktų „ANSI Z87.1“ saugos standartą „High Velocity“ / „High Mass Impact“ bei EN.166 sertifikatą. Be to, daugelis modelių taip pat atitinka įvairius MIL-SPEC balistinius karinius standartus akiniams. Trumpai tariant, jūs nerasite geresnės akių apsaugos, nei pora Wiley X akinių nuo saulės. Ši aukštos klasės balistinė/saugumo technologija, naudojama mūšio lauke, nuo šiol yra prieinama daugeliui, o žvejyba yra pagrindinis segmentas.
Wiley X akiniai tapo svarbia dalimi žvejų įrangoje, sujungdami madą su funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir neprilygstama saugumo technologija. Nesvarbu, ar tai žvejai, gaudantys plėšrūnus, karpininkai ar lašišautojai, Wiley X turi tinkamą porą akinių, kad atitiktų aktyvių žvejų poreikius. Wiley X stengiasi įrodyti žvejams visame pasaulyje kad jie iš tikrųjų turėtų naudoti tik sertifikuotus akinius žvejybai. Sertifikuotos poliarizacijos akiniai turi daug privalumų, bet pagrindinis - jie gali tiesiog išgelbėti akis nuo netikėto smūgio galvakabliu ar kitu objektu. Wiley X akiniai taip pat siūlo išskirtinę optinę kokybę. Visi Wiley X lęšiai išbandomi prieš išpjaunant juos tam, kad išlaikyti geriausią matymą/skaidrumą. Ir pagaliau visi Wiley X akiniai yra patikrinti nepriklausomos sertifikuotos laboratorijos.

NAUJAUSI AKINIAI NUO SAULĖS

WILEY X TECHNOLOGIJOS

WILEY X AKINIAI

Wiley X akiniai skirti žvejybai bei aktyviam laisvalaikiui

Saulėtos dienos, poilsis pajūryje - nesvarbu, ar esate aistringas žvejys, ar profesionalus burlenčių sportininkas, poliarizuoti akiniai nuo saulės yra neišvengiamas aksesuaras visoms su vandeniu susijusioms laisvalaikio formoms ir ne tik. Wiley X poliarizuoti akiniai nuo saulės pagerins jūsų regėjimą ir blokuos erzinančius atspindžius nuo vandens ir kitų šviesą atspindinčių paviršių.

Wiley X akiniai skirti medžioklei/šaudymui

Medžioklė ar šaudymas šaudykloje - kiekvienas turi dėvėti apsauginius akinius. Ši Wiley X akinių serija pagerins jūsų matomumą ir užtikrins apsaugą nuo skeveldrų, medžio šakų gabaliukų, rikošetų ar molio lėkštučių dalelių. Akinius galima įsigyti vieno, dviejų arba trijų lęšių komplektų versijose, derinant balistinę apsaugą ir optinį tobulumą su universaliais ir reguliuojamais rėmeliais.

Pasirinkę bet kurį akinių modelį iš mūsų CLIMATE CONTROL serijos, 100% apsisaugosite nuo gamtos išdaigų.

Būnant ilgą laiką gamtoje, vaikščiojant kalnais, plaukiojant valtimį ar tiesiog užsiimant aktyvia veikla, apsaugokite savo akis papildomu apsauginiu rėmeliu, kuris pašalina dulkes, šiukšles ir pernelyg didelį oro srautą aplink akis. Cavity Seal apsauginis rėmelis apgaubia akis tarsi apsauginis kokonas ir veiksmingai užkerta kelią akių dirginimui, kurį sukelia dehidratacija ar dulkių dalelės. Žmonės, kenčiantys nuo sausų akių sindromo, visapusiškai pasinaudos Wiley X Climate Control serijos akinių siūlomais pranašumais bei komfortu.

Nepriklausomai kuriuos akinius pasirinksite iš ACTIVE LIFESTYLE serijos, Wiley X akiniai nuo saulės puikiai atrodo, neiškreipia bei puikiai perteikia aplinką, o taip pat turi aukščiausius saugumo parametrus rinkoje.

Veiksmo sporto bei aktyvaus laisvalaikio entuziastai gali būti tikri, kad Wiley X pažangios akinių apsaugos priemonės susidoros su visais potencialiais pavojais. Iš tiesų, Wiley X yra vienintelis aukščiausios kokybės akinių nuo saulės gamintojas, kurio visi akiniai atitinka griežtus ANSI/EN.166 saugos standartus.

Su įvairiomis konfigūracijų galimybėmis ir galimybe įsigyti papildomų lęšių CHANGEABLE serijos akinius galima lengvai pritaikyti įvairioms užduotims ir apšvietimo sąlygoms. Šie lęšiai yra suprojektuoti taip, kad juos būtų galima lengvai išimti ir pakeisti lauke.

Esant silpnam apšvietimui, pvz., anksti ryte arba debesuotomis dienomis, rekomenduojama naudoti skaidrų lęšį arba geltoną kontrastą didinantį lęšį. Geltonas kontrastą gerinantis lęšis sugeria mėlyną šviesą, kuri pasirodys debesuotomis dienomis. Medžioklei ir lėkštučių šaudymui populiariausias atspalvis yra oranžinis atspalvis. Šis atspalvis naudojamas ryškios šviesos sąlygomis, didinantis kontrastą ir sumažinant šviesą, kuri pasiekia jūsų akį, kad pagerintų tikslumą.

Pirkinių krepšelis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę